Статус української мови як єдиної державної і офіційної мови в Україні визнається елементом конституційного ладу, зумовленим державним самовизначенням української нації. Українська мова визначається мовою міжетнічного спілкування, фактором єдності та національної безпеки України. Ніяких мовних патрулів, мовних інспекторів, мовної поліції тощо законом не передбачено. Росіяни не пустили місію в кризовий центр ЗАЕС, де зараз перебувають російські військові, яких не повинні були бачити представники МАГАТЕ. Повітряне командування Схід уточнило, що було збито три крилаті ракети Іскандер-К та один БПЛА оперативно-тактичного рівня Орлан-10. Після явної поразки на півночі України Москва вирішила змінити плани та сконцентрувати удар по сходу і півдню.

коли вперше споживачі заявили про захист своїх прав

Івано-Франківська станом на thirteen травня 2022р. Головне управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини інформує, що Кабміном призупинено встановлення граничних рівнів торгової надбавки до середньої ціни бензинів та дизельного пального. При цьому суб’єкти господарювання, як і раніше, зобов’язані завчасно декларувати ціни у разі їх підвищення. В ході проведеного розслідування спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області встановили, що в магазин J034 РЦ «Панорама Plaza» м. Івано-Франківськ за період з 17 лютого 2021 р. Лотків, залишки в кількості 14 лотків списано та утилізовано.

Виклад Змісту Телефонної Розмови Президента Сша Байдена З Президентом України Зеленським

Двостороння договірно-правова база нараховує 38 чинних документів, включаючи міждержавні, міжурядові та міжвідомчі угоди, а також двосторонні політичні документи, ухвалені на високому політичному рівні. Реальні обсяги експорту товарів та послуг з України в Норвегію є вищими за дані Державної служби статистики України. Так, за даними Центрального статистичного бюро Норвегії, за 2021 рік Україна експортувала в Норвегію товарів на суму більше 70 млн дол. США (майже в 2 рази більше за відповідні дані Держстату України).

Світ Шокований Масовими Вбивствами В Ізюмі – Росія Має Відповісти

Закон про державну мову не спрямований проти інших мов чи їх носіїв. При копіюванні матеріалів зі сторінки « Новини України і світу» , для інтернет – видань – обов’язкове https://arbyzunka.mk.ua/ пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання . Посилання має бути розміщена в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.

Зважаючи на вище викладене, можна дійти висновку, що за рахунок плати за абонентське обслуговування відбувається повірка будинкових засобів обліку води, а повірка квартирних лічильників проводиться споживачем за власний рахунок. Працюючи з пестицидами, слід суворо дотримуватись загальноприйнятих Державних санітарних правил ДСП 8.8.1, які забезпечують збереження навколишнього середовища, та правил особистої безпеки. Головним завданням системи НАССР є аналіз небезпек і проведення поетапного контролю за всіма етапами приготування страв і продуктів харчування, починаючи від приймання продуктів на склад і до моменту подачі готової страви. Адміністрація навчальних закладів зобов’язана впровадити та постійно підтримувати функціонування принципів системи НАССР в харчоблоках, адже НАССР є важливим інструментом для контролю безпеки харчування.